Hakkımızda

Karabük 3D Fon Dekor bünyesinde sadece dekorasyon işlerini yürütmek amacıyla oluşturulmuş bir yapıdır.Ancak gelen taleplerin daha çok ev ve mutfak dekorasyonları doğrultusunda olması nedeniyle, bu zamana kadar çalışmalarını ev ve iş yeri yaşam alanları odaklı olarak 3D, 3 Boyutlu ve Sınırsız seçenekler sunarak kişilere özel ve özgürce dekorasyon imkanı sunarak çalışmalar yapmaktadır.

Yaşam alanlarında farklılık yaratarak, renk kazandıran sınırsız dekorasyonlar yaptığımızı sloganize etmemizin bir çok sebebi var. Çünkü bir çok alanda, kişiye özel ürünler üretiyoruz;

Karabük 3D Fon Dekor Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda her konumda büyük ve üstün teknoloji bilgisi gerektiren önemli projelere imza atarak sektörde ayrıcalıklı konumda olmak en büyük emelimizdir. Firmamız yapılanma ve yaklaşım olarak büyük bir kurum kimliği avantajını kullanırken aynı zamanda butik çalışabilme ve esneklik açısından küçük bir şirket gibi davranabilme özelliğine sahiptir.

İnsanın en önemli kaynak olduğu prensibinden yola çıkan firmamız; tüm çalışanları ile kenetlenmiş bir aile anlayışı içinde doğru ve dürüst olmaktan taviz vermeden büyümesini istikrarlı bir şekilde sürdürmekte, firma bünyesine dâhil olan her yeni proje ile birlikte teknik yeterliliğini ve kapasitesini de artırmaktadır.

Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; siz değerli müşterilerimiz ve bölgemizin gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz..

Müşterimizin hayal ettiği dekorasyonları tasarlayarak üretim yaparken aynı zamanda da müşteri memnuniyetini ve bizlere ulaşılabilirliği arttırmaya yönelik çalışmalarımız devam etmektedir. Mevcut ve gelecekteki tüm dekorasyon beklentilerinizi karşılayacak biçimde; Teknolojik gelişmeleri Dünya bazında takip ederek, bu gelişmelere ayak uydurarak kendimizi yeniliyor, ekibimizin eğitimlerini sağlıyoruz. Türkiye’nin her ilinde bir showroom açarak sizlere her şehirde aynı ürün seçeneklerini en kaliteli, en güvenli ve %100 müşteri memnuniyetini sağlayabilmek için gelişmeye devam ediyoruz.